O Firmie


Firma MASSIV-HOLZ Andrzej Baran Sp. K. ul.Rędziny 3, 39-120 Sędziszów Młp. powstała w 1993 r. w Sędziszowie Małopolskim - województwo podkarpackie, wypełniając lukę na rynku, spełniając zapotrzebowanie konsumentów na luksusowy, trwały i funkcjonalny produkt, jakim bez wątpienia są nasze drzwi.

Firma posiada bogate zaplecze produkcyjno – administracyjne o łącznej powierzchni 1600 m2. Posiadamy własne suszarnie oraz tartak. Dzięki możliwościom jakie dało nam wstąpienie do Unii Europejskiej możemy sukcesywnie inwestować w rozwój firmy. Nieustanne zaangażowanie zespołu, jaki tworzą doświadczeni fachowcy pozwoliło nam stworzyć wysoki standard technologiczny i jakościowy wyrobów, a to z kolei mobilizuje do dalszego rozwoju.

Podczas kilkunastoletniej działalności MASSIV-HOLZ, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów indywidualnych, firm pośredniczących w sprzedaży, i instytucji. Od początku z powodzeniem eksportowaliśmy za granicę głównie do Niemiec, eksport nadal jest główną gałęzią naszej działalności. Specjalizujemy się w produkcji głównie drzwi, lecz mając do dyspozycji tak bogate zaplecze produkcyjne wykorzystujemy je do budowania wszelkich konstrukcji drewnianych mebli, klatek schodowych, fasad, ogrodów zimowych. Po latach doświadczeń renowacja wszelkiego rodzaju mebli również nie ma przed nami tajemnic. Do budowy drzwi używamy szlachetnych gatunków drewna tkj. dąb, czereśnia, olcha, spsna, jesion, jawor lub korzystamy z nowych rozwiązań technologicznych jakim jest płyta drzwiowa „Rolling”. Każda metoda daje inne możliwości.